Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Barva - odstín
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Dezén
Množství
Model
Odolnost
Ostatní
Pohodlnost
Protiskluzovost
Výška pádu
Značka

Podlahy, podlahoviny dle materiálu

S ohledem na účel vaší podlahy si můžete na e-shopu FLOMAT.cz vybrat z mnoha materiálů.

Gumové (pryžové) podlahoviny, ať už jako desky, dlaždice či podlahové gumy, najdou uplatnění všude tam, kde musí podlaha zvládat vysokou zátěž a tlumit vibrace. Pryžové podlahy jsou vhodné do dětských heren, na dětská hřiště a na sportoviště všeho druhu. Podle typu pryže (například EPDM, NBR) pak gumové podlahy odolávají vodě, olejům a chemikáliím. Hodí se do garáží a autoservisů, do dílen, do fitness a také do stájí nebo do transportérů pro zvířata.

Eshop FLOMAT.cz přináší nepřebernou nabídku plastových podlah, desek a dlaždic: PVC vinylových, polyethylenových a polypropylenových, vhodných pro váš dům, byt, zahradu, výrobnu či venkovní areál.

PVC vinylové podlahy jsou vhodné zejména do místností s vlhkým provozem, jako jsou koupelny a kuchyně. Díky odolnosti vůči solím, olejům a různým chemikáliím, jsou PVC vinylové podlahy skvělou volbou i pro garáže a autoservisy. Snesou také poměrně vysokou zátěž a vynikají odolností vůči prachu a nečistotám, takže nevyžadují speciální údržbu.

Polypropylenové podlahy se využívají všude, kde je zapotřebí tvrdý odolný povrch, například na sportovištích, v halách, na stadionech nebo okolo bazénů.

Účelem pěnových podlah je tlumit vibrace a nárazy a zabránit uklouznutí při cvičení naboso. Uplatňují se tak ve fitness a rehabilitačních centrech a v tělocvičnách jógy a bojových sportů.

Dřevěné a dřevo imitující podlahy se hodí především na terasy a balkony, kterým dodávají patřičný “přírodní” styl. Využití najdou také na zahradách, v altánech, okolo bazénů, venkovních koupališť. FLOMAT.cz nabízí dřevěné podlahy od certifikovaného obchodního řetězce, který garantuje, že je dřevo voděodolné a odolné vůči škůdcům dřeva.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.