Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Tloušťka
Průměr
Objem
Model
Odolnost
Ostatní
Pohodlnost
Protiskluzovost
Tvar
Značka

Vybavení sprch, šaten

Aby nedocházelo k úrazům, bývají podlahy sprch, okolí bazénů a přilehlých šaten často doplňovány protiskluzovými rohožemi. Na eshopu FLOMAT.cz si můžete vybrat z několika plných a perforovaných provedení. Jejich nenasákavý, omyvatelný a na dotek příjemný materiál velmi usnadňuje nejen pohyb, ale i údržbu sociálních zařízení. K užitečnému vybavení sprch a šaten patří dále dávkovače mýdla a dezinfekce a vysoušeče rukou.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.