Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Tloušťka
Dezén
Množství
Model
Odolnost
Odstín
Ostatní
Pohodlnost
Protiskluzovost
Výška pádu
Značka

Podlahy dle materiálu

S ohledem na účel vaší podlahy si můžete na e-shopu FLOMAT.cz vybrat z mnoha materiálů.

Gumové (pryžové) podlahoviny, ať už jako desky, dlaždice či podlahové gumy, najdou uplatnění všude tam, kde musí podlaha zvládat vysokou zátěž a tlumit vibrace. Pryžové podlahy jsou vhodné do dětských heren, na dětská hřiště a na sportoviště všeho druhu. Podle typu pryže (například EPDM, NBR) pak gumové podlahy odolávají vodě, olejům a chemikáliím. Hodí se do garáží a autoservisů, do dílen, do fitness a také do stájí nebo do transportérů pro zvířata.

Eshop FLOMAT.cz přináší nepřebernou nabídku plastových podlah, desek a dlaždic: PVC vinylových, polyethylenových a polypropylenových, vhodných pro váš dům, byt, zahradu, výrobnu či venkovní areál.

PVC vinylové podlahy jsou vhodné zejména do místností s vlhkým provozem, jako jsou koupelny a kuchyně. Díky odolnosti vůči solím, olejům a různým chemikáliím, jsou PVC vinylové podlahy skvělou volbou i pro garáže a autoservisy. Snesou také poměrně vysokou zátěž a vynikají odolností vůči prachu a nečistotám, takže nevyžadují speciální údržbu.

Polypropylenové podlahy se využívají všude, kde je zapotřebí tvrdý odolný povrch, například na sportovištích, v halách, na stadionech nebo okolo bazénů.

Účelem pěnových podlah je tlumit vibrace a nárazy a zabránit uklouznutí při cvičení naboso. Uplatňují se tak ve fitness a rehabilitačních centrech a v tělocvičnách jógy a bojových sportů.

Dřevěné a dřevo imitující podlahy se hodí především na terasy a balkony, kterým dodávají patřičný “přírodní” styl. Využití najdou také na zahradách, v altánech, okolo bazénů, venkovních koupališť. FLOMAT.cz nabízí dřevěné podlahy od certifikovaného obchodního řetězce, který garantuje, že je dřevo voděodolné a odolné vůči škůdcům dřeva.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2023 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.